Forum Sesjowanie  Strona Główna Sesjowanie
NANANANA co jeszcze wymyślicie w co będziemy grali

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Clensing fire (tydzień drugi)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sesjowanie Strona Główna -> Las wokół miasta -> Kryjówka w lesie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Trishak

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 4:22 pm    Temat postu: Clensing fire (tydzień drugi) Odpowiedz z cytatem

Przeddzień sesji:

Jest wieczór. Soren zmęczony i zaniepokojony krąży po obozie. Atosfera po ostatnich dniach była dziwna. Wszyscy założyciele byli cisi i trzymali się na uboczu. Soren nie wiedział co się stało a nie lubił tego typu sytuacji, lecz widział tajemniczą czarodziejkę, a później wieść o zagładzie wioski. Wzruszył ramionami i powiedział do siebie
- Dziwna elfka, masakra we wiosce a teraz miasto odwiedza inkwizytor.
Zaklina pod nosen. Idzie do ogniska i zasiada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 1:16 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lien
Site Admin

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lir wróciła właśnie z polowania na stwora zauważonego przez któregoś ze zwiadowców. Właściwie prawie normalny, jedynie zauważalnie większy niż zazwyczaj wilk, który merdał dwoma ogonami. Dociągnęła go wypatroszonego i związanego za przednie łapy dla własnej wygody.
-Sam jesteś dziwny - Burknęła, przypadkiem zasłyszawszy słowa elfa i automatycznie założyła, że to o nią chodzi. Usiadła niedaleko Sorena z zamiarem rozebrania wilka na części. Wyciągnęła swój nóż i zaczęła zdejmować z wilka skórę.
-Inkwizytor? - Zapytała z zamiarem dowiedzenia się czegoś więcej.
Powrót do góry
Trishak

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sore zignorował komentarz, rozejrzał się ostrożnie i półgłosem powiedział.
-No i to nie jakiś lokalny piesek gończy. Prosto ze stolicy Imperium. Nie wiem czy go wezwali czy przypadkiem znalazł sie w mieście ale może namieszać.
Spojrzał na wilka.
-Co to za paskudztwo?
Powrót do góry
Viktor

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*Viktor wynurza się z cienia i zasiada na stołku przy ognisku, po czym uważnie spogląda na Sorena.*
-Inkwizytor? No słyszałem, słyszałem. Będąc na patrolach słyszę naprawdę sporo rzeczy od kolegów po fachu. Nasz lider nieźle namieszał.
*Wyciągnął sucharki i zaczął po cichu wcinać, przysłuchując się konwersacji*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger
Trishak

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Szef namieszał?
Zdziwił sie Soren. Po chwili namysłu szeroko otworzył oczy.
-To ta wioska... Nie możliwe.
Powrót do góry
Lien
Site Admin

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Po tym, co się tu ostatnio dzieje marne szanse na przypadek -Westchnęła ze zrezygnowaniem, słysząc komentarz Viktora i jedynie przytaknęła potwierdzając domysły Sorena.
-Och, a to pewnie śniadanie. Przerośnięty wilczur w sosie brzmi nieźle, prawda? - uśmiechnęła się przelotnie - Jeden ze zwiadowców widział go jakiś czas temu, stwierdziłam, że wypada coś z nim zrobić.

Ostatnio zmieniony przez Lien dnia Sro Kwi 13, 2016 5:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Viktor

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*Spojrzał na Sorena, krzywo się uśmiechając*
-Mhm, to jego sprawka. Może nie bezpośrednio, ale to z jego ręki mieszkańcy tej wioski zostali bezlitośnie zarżnięci. Oh, ale jednemu okazał litość! Podczas tej masakry przebiegł obok nas niziołek, kompletny obłęd. Jak ja będę wspominał jego słowa, gdy spojrzał w jego oczy i rzekł "Skrócę Ci cierpienie, przyjacielu". O ironio, przyjacielu - a co dopiero wyrżnął wszystko czym żył. Żałosne.
*Dalej je sucharki, rytmicznie stukając palcami po pistolecie*.
Powrót do góry
Lien
Site Admin

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacisnęła na chwile zęby, słuchając historii Viktora przerwała skórowanie, bo właściwie zrobiło się jej trochę niedobrze.
-Cieszy mnie więc, że widziałam może połowę z tej masakry... - Zamyśliła się patrząc w ogień. - Co mu się zrodziło w tej elfiej głowie.. - Zapytała ze smutkiem samą siebie, jednak dosłyszalnie dla wszystkich.
Powrót do góry
Trishak

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Soren gładzi miejsce, w którym kiedyś było ucho.
- Cóż ja nie mam dużo do gadania. Zrobiłem to samo, choć cena jaką przyszło mi zapłacić nie była wysoka. Cieszę się że Shael pozwolił mi żyć i cokolwiek się stanie będę przy nim. Od tamtego dnia nasze losy są nierozerwalnie połączone.
Posmutniał i odchylił się od ogniska tak, że jego twarz znalazła się w mroku.
Powrót do góry
Viktor

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*Viktor spoglądnął na Sorena i kiwnął głową*
Jeśli tak dalej pójdzie to skończymy jak jego "poprzednie komando". Lider niczym woźnica nakazuje koniom tempo - a teraz zaczął pędzić w stronę przepaści. Naszym towarzyszom cała ta sytuacja może się nie podobać. Dobrze by było im to wszystko opowiedzieć. Może po kilku zdaniach od komanda się opanuje?
*Spoglądnął pytająco na Lien, potem na Sorena*.
Powrót do góry
Lien
Site Admin

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokręciła głową na pomysł Viktora.
-To nie ma sensu. Obrócisz komando przeciw przywódcy, zaczną się bunty i ktoś nas wyda licząc na łaskę straży. Najpierw wypada porozmawiać z Shaelem, później zobaczyć co z tym zrobić. -Spojrzała na Viktora i uśmiechnęła się jednak w tym momencie nie było to zbyt przyjazne. - Również zawdzięczam mu swoje życie, więc póki nie pokażesz mi że oszalał, albo sama tego nie zauważę, nie pozwolę Ci zaszkodzić Shaelowi. Jak dla mnie powinien trzymać się z dala od tej... magiczki. - Ostatnie słowo wypowiedziała z nutą obrzydzenia.
Powrót do góry
Trishak

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Soren nachylił się spowrotem do ogniska i powiedział.
-Naszym problemem nie jest ta .. magiczka tylko przeklęty inkwizytor. Jak dowie się co tu zaszło wszyscy spłoniemy na stosie.
Soren uśmiechnął się krzywo.
-Zastanawialiście się jak to jest płonąć żywcem? Ciekawe czy to prawda, że ognień potrafi oczyścić nawet najmroczniejszą z dusz.
Mówiąc to wyciągnął rękę i trzymał chwile nad ogniem.
Powrót do góry
Viktor

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*Viktor z krzywym uśmiechem spogląda na Sorena*
-Płonąć żywcem? Pod wpływem ognia najmroczniejsza dusz wykrzykuje całe swoje zło, rzeczywiście. Musimy trzymać się nisko i wzbudzać mniej podejrzeń. Trzeba wyznaczyć kilka szlaków, by wychodzić na trakt dróżkami i mieć wymówki typu grzyby, jagody, polowania. Do tego mogę spróbować dowiedzieć się co może inkwizytor robić i jak działać podczas swojego pobytu w mieście.
Zwiększamy ostrożność, zmniejszamy konflikty, nie wchodzimy nikomu w drogę - nie istniejemy. Maksymalna ostrożność.
*bierze kolejnego sucharka i powoli go chrupie*.
Powrót do góry
Lien
Site Admin

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-To przez nią mamy problemy. - Mruknęła, czując się niemalże urażona tym, że Viktor właściwie pominął kwestie swego wcześniejszego pomysłu, jak również jej zdania na ten temat.
-Cokolwiek by nie chciał, jedno jest pewne. Inkwizytor NIE może zginąć w naszej części lasu.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 1:16 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Trishak

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Soren tylko westchnął.
-Viktor musisz uważać. Jako pierwszy odwiedziłeś wioskę po masakrze, dowódca straży pewnie od razu wskaże ciebie abyś opisał całe zajście. Prawdopodobnie dziś w czasie patrolu lub zaraz po nim będziesz przepytywany. A wtedy zaklinam ciebie lepiej żebyś był gotowy na trudy przesłuchania.
Spojrzał posępnie na Viktora i po chwili milczenia dodał
-Chciałbym być tam zamiast ciebie, ja nie mam już nic do stracenia ...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sesjowanie Strona Główna -> Las wokół miasta -> Kryjówka w lesie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: